Mūsu Projekti
Madam Brioš – ir bulanžērija (franču maiznīca) un kafejnīca ar burvīgu romantisku interjeru, te var iegādāties ne tikai svaigu mājas maizi, rokām gatavotas smalkmaiziītes un konditorejas izstrādājumus, bet arī izgaršot franču virtuves ēdienus, baudot komfortu un laipnu apkalpošanu, nobaudīt mājas franču virtuvi.

Kulinārā studija Madam Brioš - Tā ir vieta, kur katrs var iejūsties šefpavāra vai konditora lomā. Šeit regulāri notiek aizraujošas meistarklases lielajiem un mazajiem, tējas un vīna ceremonijas, degustācijas un tematiskās tikšanas.
Della Mamma - ir ģimenes kafejnīca ar mājas ēdieniem. Kafejnīcas ēdienkartes piedāvājumā ir pašgatavoti pelmeņi un vareņiki, sulīgas kotletītes un sātīgas zupas, bet vasaras sezonas hīts- šašliks un pica malkas krāsnī. Un tas viss- omulīgā gaisotnē ar komfortu un siltumu, un laipnu apkalpošanu.

Visi ēdieni ir pagatavoti no kvalitatīviem produktiem un pats galvenais- ar mīlestību un labu omu!
Vasaras pludmales kafejnīcas apvieno visas svarīgākās komponentes kvalitatīvai un pilvērtīgai atpūtai-veselīgus salātus un uzkodas no sezonas produktiem, ēdienus “tapas” stilā, izklaidi pašiem mazākajiem ģimenes locekļiem, kā arī guļamkrēslu un dvieļu nomu. Pašā jūras krastā atrodas bērnu rotaļu laukumi, kur ar bērniem jautri pavadīs laiku mūsu animatori. Lakoniska un pārdomāta ēdienkarte, liels dzerienu klāsts, brīnišķīga atmosfēra, laipna un uzmanīga apkalpošana- viss Jūsu patiesi neaizmirstamai atpūtai Jūrmalā!

Pašā jūras krastā atrodas bērnu rotaļu laukumi, kur ar bērniem jautri pavadīs laiku mūsu animatori. Lakoniska un pārdomāta ēdienkarte, liels dzerienu klāsts, brīnišķīga atmosfēra, laipna un uzmanīga apkalpošana- viss Jūsu patiesi neaizmirstamai atpūtai Jūrmalā!
Orizzonte - Sajūti Latvijas garšas burvību, tās skaistākajā kūrortā, Jūrmalas sirdī:

Daba, aizraujoši jūras skati priežu meža ieskauti. Ēdiens, gardēža ceļojums caur Latvijas virtuves vēsturi. Māksla- mūsdienu Latviešu pieskāriens interjerā. Tas viss, tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas Starptautiskās lidostas!

Restorāns ir izvietots divos stāvos, tātad šeit var organizēt nelielus banketus gan pirmajā, gan arī otrajā stāvā vai banketus lielākai grupai.
Ģimenes attīstības centrs Laflandia ir attīstoša vide, kurā bērniem tiek piedāvata “gudrā” rotaļu istaba, kā arī aizraujošas radošās, kulinārās un vispārattīstošās aktivitātes dažādiem vecumposmiem, semināri un tematiskās tikšanās vecākiem, nodarbības pieaugušajiem.

Centrs darbojas no 2013 gada piedāvājot dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem un vecākiem.

Mēs esam par harmoniju un sapratni – ģimenē, valstī un pasaulē.